Naam Functie Opmerkingen
Han Janssens
han.janssens@innovo.nl
info.ondersteboven@innovo.nl
Directeur
 
Sandra Lenssen
sandra.lenssen@innovo.nl
Administratief medewerkster
Sandra is elke donderdag aanwezig.
Inge Janssen
inge.janssen@innovo.nl
Leerkracht
Intern begeleider
Juf Inge werkt op dinsdag en donderdag als intern begeleider.
Op woensdag is ze werkzaam in groep 7/8.
Op maandag en vrijdag werkt ze om en om in groep 5/6.
Danielle Burggraaff
danielle.burggraaff@innovo.nl
Leerkracht 
groep 5/6
 
Dominique Walsh
dominique.walsh@innovo.nl
Leerkracht
groep 3/4
 
Rachelle van Vlodrop
rachelle.vanvlodrop@innovo.nl
Leerkracht
groep 1/2
 
Danjelle Schnackers
danjelle.schnackers@innovo.nl
Leerkracht 
groep 7/8
 
Peggy Townsend
peggy.townsend@innovo.nl
Onderwijsondersteuner
Juf Peggy
werkt alle ochtenden
van 8.30 uur tot 12.00 uur. 
Glenn Verheijden
glenn.verheijden@innovo.nl
Onderwijsondersteuner
Meester Glenn
werkt van maandag t/m woensdag en vrijdag hele dagen.    
Martijn Meijer
martijn.meijer@innovo.nl
Vakleerkracht bewegingsonderwijs Meester Martijn
werkt op maandag de hele dag.