Naam Functie Opmerkingen
Jeroen Tholen
jeroen.tholen@innovo.nl
info.ondersteboven@innovo.nl
Directeur
Meester Jeroen is werkzaam als directeur op onze school. Hij is op dinsdag en vrijdag aanwezig.
Hij werkt ook als directeur op basisschool De Triangel in Ulestraten waar hij op maandag, woensdag en donderdag aanwezig is.
Sandra Lenssen
sandra.lenssen@innovo.nl
Administratief medewerkster
Sandra is elke donderdag aanwezig.
Inge Janssen
inge.janssen@innovo.nl
Leerkracht
Intern begeleider
Juf Inge werkt op dinsdag en donderdag als intern begeleider.
Op woensdag is ze werkzaam in groep 3/4.
Op maandag en vrijdag werkt ze om en om in groep 5/6.
Mariska Sipers
mariska.sipers@innovo.nl
Leerkracht
groep 1/2
 
Danielle Burggraaff
danielle.burggraaff@innovo.nl
Leerkracht 
groep 1/2
 
Danjelle Schnackers
danjelle.schnackers@innovo.nl
Leerkracht
groep 3/4
 
Rachelle van Vlodrop
rachelle.vanvlodrop@innovo.nl
Leerkracht
groep 5/6 
 
Dominique Walsh
dominique.walsh@innovo.nl
Leerkracht 
groep 7/8
 
Peggy Townsend
peggy.townsend@innovo.nl
Onderwijsondersteuner
Juf Peggy
werkt alle ochtenden
van 8.30 uur tot 12.00 uur. 
Glenn Verheijden
glenn.verheijden@innovo.nl
Onderwijsondersteuner
Meester Glenn
werkt van maandag t/m woensdag hele dagen.    
Martijn Meijer
martijn.meijer@innovo.nl
Vakleerkracht bewegingsonderwijs Meester Martijn
werkt op maandag de hele dag.