Basisschool Ondersteboven
Naam functie opmerkingen
Jeroen Tholen
jeroen.tholen@innovo.nl

info.ondersteboven@innovo.nl
Directeur
 
Meester Jeroen is hij werkzaam als directeur op onze school en is dinsdag en vrijdag aanwezig.
Hij werkt ook ald directeur op basisschool De Triangel Ulestraten waar hij op maandag, woensdag en donderdag aanwezig is.

Sandra Lenssen
sandra.lenssen@innovo.nl

 
administratief medewerkster Aanwezig op donderdag

Rachelle van Vlodrop
rachelle.vanvlodrop@innovo.nl

 
leekracht
groep 5/6
 

Mariska Sipers
mariska.sipers@innovo.nl

 
leerkracht
groep 1/2
 

Inge Janssen
inge.janssen@innovo.nl

 
 leerkracht
Intern begeleider
Juf Inge werkt op dinsdag als intern begeleider.
Op maandag is ze in groep 3/4;  donderdag in groep 1/2 en op vrijdag in groep 5/6

Danjelle Schnackers
danjelle.schnackers@innovo.nl

 
leerkracht
groep 3/4
 

Peggy Townsend
peggy.townsend@innovo.nl

 
onderwijsassistent
 
Juf Peggy werkt alle ochtenden
van 8.30 uur tot 12.00 uur. 
Dominique Walsh
dominique.walsh@innovo.nl
leerkracht
groep 7/8